O FIRMIE

Jesteśmy firmą z 35 letnim stażem. W tym czasie zebraliśmy ogromne doświadczenie jeśli chodzi o branżę ogrodniczą i leśną.

Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem maszyn konsumenckich i profesjonalnych, przeznaczonych do prac porządkowych i pielęgnacyjnych terenów zielonych (przydomowe ogródki, działki, parki, lasy itp.).

Tytuł Złotego Dilera Husqvarna zapewnia profesjonalne doradztwo oraz usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym salonie stają się czystą przyjemnością.

Posiadamy autoryzowany serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny dla wszystkich sprzedawanych przez nas produktów.

Nasi pracownicy regularnie przechodzą kompleksowe szkolenia produktowe oraz montażowe. Dbamy o to, aby wiedza przekazywana przez naszych pracowników była zawsze na najwyższym poziomie.

Zaliczamy się do wąskiej i wyspecjalizowanej grupy “Złoty Diler Husqvarna”.

Prowadzimy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzeń oraz akcesoriów oferowanych przez grupę Husqvarna. 

Pasja, z jaką pracujemy, zdobyte  doświadczenie, rozeznanie w branżowych trendach oraz status Złotego Dealera Husqvarna są gwarancją najwyższych standardów obsługi zamówień i zleceń, powierzanych nam zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Od kilu lat jesteśmy wiodącą firmą w sprzedaży kosiarek automatycznych Automower®, w których zakresie prowadzimy doradztwo i montaż. Oferujemy i posiadamy szeroki asortyment maszyn akumulatorowych, wiodących prym w dobie dbania o środowisko naturalne.

 

nasze statystyki 

+ 0
satisfied customers
0
ilość sprzedanego sprzętu
0 lat
doświadczenia
+ 0
zadowolonych klientów
Odtwórz wideo