Wysyłkę Państwa paczek realizujemy firmą kurierską FedEx oraz za pośrednictwem Paczkomatów InPost.

Kurier FedEx

PNGPIX-COM-FedEx-Logo-PNG-Transparent

Paczki w systemie kurierskim FedEx Next Day Standard wysyłane są do Państwa w cenie 14,49 brutto przy opcji przedpłaty na konto. Przesyłki pobraniowe wysyłane są do Państwa w cenie 16,49 zł brutto. Przy zamówieniach powyżej 399 zł, przesyłka gratis. Maksymalna wagi paczki w systemie FedEx do kwoty 14,49 zł (przedpłata) oraz 16,49 zł (pobranie) to 30 kg. W przypadku gdyby paczka była większa, wyślemy do Państwa systemem FedEx Paletowym bez dodatkowych opłat!

Dlaczego FedEx?

Od kilkudziesięciu lat marka FedEx Express kojarzona jest z niezawodną dostawą i optymalnymi rozwiązaniami dla biznesu. Mamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usług kurierskich, a sukces i aktualną wysoką pozycję na polskim rynku osiągnęliśmy przede wszystkim dzięki terminowości doręczeń oraz realizacji usług najwyższej jakości. Zamówienia złożone do godziny 12:00 w dni robocze są wysyłane tego samego dnia.

 

Paczkomaty InPost

inpostPNG

Korzystamy również z usług Paczkomaty InPost. Jest to wygodna opcja odbioru paczki w wybranym punkcie w dowolnym czasie. Paczki o wadze maksymalnie 25kg oraz o gabarytach:

  • A – 8x38x64 cm,
  • B – 19x38x64 cm,
  • C – 41x38x64 cm.

Koszt to 11,99 zł brutto niezależnie od tego, do którego gabarytu zalicza się paczka.

 

 

Odbiór Osobisty

 

W naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszej przedpłacie na konto. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia czy płatność do nas dotarła i czy można odebrać towar.